RRETH
JAROAL HOTEL

Me një plazh të saj privat, një restorant dhe një bar me tarracë, Hotel Jaroal ka ajër të kondicionuar, free Wi-Fi, TV satelitor LCD dhe ballkon në të gjitha dhomat dhe suitat e tij. Qendra e qytetit është 700 m larg. Parking privat falas .

RESTORANTI

Restoranti i hotelit “Taverna Pupi” përmban një tarracë të madhe me pamje nga deti dhe shërben kuzhinë mesdhetare dhe tradicionale. Ju gjithashtu mund të pushojnë brenda dhe të shijoni pije të zgjedhura në bar. Hoteli është rreth 18 km larg Parkut Kombëtar Butrint.

PLAZHI

Minibar dhe dyshemetë me qilim janë lehtësira standarde në të gjitha njësitë. Banjo private vjen me dush, tharëse flokësh, bidet dhe tualetin falas. Vizitorët përfitojnë nga një qendër zhytjeje në zonë, si dhe mundësi për aktivitete të tjera ujore.

Për më shumë informacion na kontaktoni 

ATRAKSIONET TONA

  • BUTRINT

    Parku Kombëtar i Butrintit është një park kombëtar i krijuar në nëntor 2000 dhe ndodhet në jug të Shqipërisë. Mbron 94,24 kilometra katrorë peizazh historik, arkeologji dhe mjedis. Kufiri i parkut përfshin bashkinë bregdetare të Sarandës.

  • LEKURSI

    Kalaja e Lëkurësit është një kështjellë e rrënuar në Lëkurës, në jug të Shqipërisë. Kalaja është e vendosur në një pikë kodike strategjike me pamje nga qyteti i Sarandës, në juglindje të qendrës së qytetit. Nga këtu mund të kontrollohet i gjithë qyteti, si dhe ishujt e Ksamilit.

  • BLUE EYE

    Syri i Kaltër është një burim uji dhe fenomen natyror që ndodh pranë Sarandës. Një tërheqje popullore turistike, uji i pastër blu i lumit fluturon nga një pishinë mahnitëse, më shumë se pesëdhjetë metra e thellë. Zhytësit kanë zbritur në 50m.